KONWERTER SIECI E-100BTX-FX-05

TRANSITION NETWORKS E-100BTX-FX-05

100BASE-TX to 100BASE-FX Media Konwerter

Transition Networks E-100BTX-FX-05 jest konwerterem mediów z możliwością konwersji ruchu Fast Ethernet. Został on specjalnie zaprojektowany do aktywnego wdrażania Ethernetu ETTx w celu zapewnienia dodatkowej przepustowości i przyszłościowych inwestycji.

BRAK ZASILACZA W ZESTAWIE

34.9928.45 zł netto

Konwerter E-100BTX-FX-05 pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy.


Media konwerter posiada dwa złącza SC. Jedno służy do nadawania (TX) a drugie do odbierania sygnału (RX). Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II oknie transmisyjnym 1310 nm.


Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC

Zasięg transmisji: 2 km

Obsługiwane standardy: IEEE 802.3, 100Base-FX, 100Base-TX

Port LAN: 1 szt. (RJ-45. UTP/STP)

Szybkość transmisji: 100 Mb/s

Długość fali optycznej: 1300 nm

Wybrane cechy:


Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia

Zasilanie: 12 V DC (brak w komplecie)

Temperatura pracy: 0°C - 50°C

Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 5% - 95%

Waga: 0.9 kg

Wymiary: 119 x 76 x 25 mm

Gwarancja: 12 miesięcy

Zapłać on-line! Akceptujemy płatności przez

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies
Zapoznaj się z nową polityką prywatności RODO.